جلالی:کی‌روش می‌داند چه تصمیم‌هایی بگیرد

به گزارش مشرق، مجید جلالی در مورد شرایط تیم ملی در فاصله ۱۲ روز مانده به اولین بازی‌اش در جام جهانی ۲۰۱۸ برابر مراکش گفت: من در جام جهانی به تیم ملی امیدوار هستم. این درست است که به ترکیه باختیم و از نظر خیلی‌ها خوب بازی نکردیم، اما احساس می‌کنم که کی‌روش می‌داند چه کار می‌کند. او به‌خوبی روی تیم خودش و حریفان‌مان کار می‌کند و می‌داند که باید چه تصمیم‌هایی بگیرد.

بیشتر بخوانید:

بازتاب سخنان کی‌روش در رسانه‌های پرتغال، اسپانیا و آلمان+عکس

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها معتقدند ایران بازی‌های دوستانه مناسبی انجام نداده است، تأکید کرد: بازیکنان ایران هفت سال است که کنار هم بازی می‌کنند و این موضوع می‌تواند برخی ضعف‌ها را پوشش بدهد. هیچ‌کس در جام جهانی نمی‌تواند بگوید که ایران تیم ضعیفی است و مطمئن باشید ما هم نقشه‌های زیادی برای حریفان کشیده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در مورد اینکه ستاره احتمالی ایران در جام جهانی چه کسی خواهد بود، اظهار داشت: محوریت تیم ما روی کارهای گروهی است و نمی‌توان گفت که ستاره مشخصی در این جام خواهیم داشت. به‌عنوان مثال در بخش دفاعی بچه‌ها می‌توانند وظایف‌شان را به بهترین شکل انجام داده و خودی نشان دهند.

جلالی با اشاره به شرایط پیکان و جدایی چند بازیکن تأثیرگذار این تیم تصریح کرد: در این ۴۰ سال به این شرایط عادت کرده‌ام. جدایی بازیکنان اتفاق خوبی نیست، ولی من سال‌هاست که با چنین اتفاقاتی روبه‌رو هستم. آنها می‌خواستند جدا شوند و نمی‌توانستم تصمیم‌شان را عوض کنم. ما چند بازیکن را از دست دادیم، ولی تلاش می‌کنیم تا بازیکنان جدیدی را به خدمت درآوریم، ضمن اینکه برای حفظ بازیکنان فصل گذشته هم تلاش می‌کنیم. چند بازیکن جوان هم به تیم اضافه کردیم که قطعاً می‌توانند خودشان را در آینده نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *